STUDIO

PROJEKTOWE

Stworzone przez siostry Dyk

Jedna z nas to doktor architektury i urbanistyki, druga magister budownictwa, obie dyplomowane projektantki wnętrz. Doskonale uzupełniamy się wiedzą i osobowościami. Swoje umiejętności, wiedzę i praktykę wykorzystujemy do tworzenia funkcjonalnych i nieszablonowych rozwiązań oraz estetycznych przestrzeni uszytych na miarę Waszych potrzeb i gustów. Ciągle się rozwijamy, uczestniczymy w warsztatach, targach i innych wydarzeniach branżowych, aby jak najlepiej odpowiadać na Wasze potrzeby i wymagania.

WROCŁAW

EWA DYK

ukończyła Architekturę i Urbanistykę na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, uzyskała dyplom projektanta wnętrz w Krakowskich Szkołach Artystycznych oraz tytuł doktora na Politechnice Wrocławskiej.

Ewa posiada dużo empatii i poczucia estetyki, jest pasjonatką kompozycji i proporcji oraz nieszablonowych rozwiązań, do których dochodzi „bujając w obłokach”, z których sprowadza ją na ziemię siostra Małgorzata. Uwielbia ciągle się kształcić i rozwijać zawodowo, jak i prywatnie. W wolnych chwilach tańczy, fotografuje, maluje i podróżuje, czerpiąc z tego inspiracje do projektowania. Jest mistrzem Polski i Świata w 10 tańcach w tańcu towarzyskim w kategorii 30+.

KRAKÓW

MAŁGORZATA DYK

ukończyła Budownictwo na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej oraz uzyskała tytuł projektanta wnętrz w Krakowskich Szkołach Artystycznych.

 

Małgorzata to spora dawka energii, świeżego spojrzenia na design i przede wszystkim wiedzy technicznej.  Kobieta kameleon, która równie dobrze czuje się w szpilkach, jak i w kasku na budowie. Prywatnie nic nie uszczęśliwia jej tak, jak planowanie kolejnych podróży z autorskimi mapkami Google. Wieloletnia utytułowana tancerka tańca towarzyskiego, która oddała swoje serce rytmom mambo. Jest szczęśliwą posiadaczką kota o imieniu Mia.

Klienci o współpracy z nami:

  • „Gorąco polecam! Młode, zdolne i ambitne głowy pełne świetnych pomysłów. Siostry Dyk wykonywały dla mnie już dwa projekty, w tym jeden bardzo duży. Współpraca zawsze układała się w bardzo komfortowej atmosferze, zadawałam mnóstwo pytań, które nigdy nie pozostały bez odpowiedzi. Projektantki zawsze stawały na wysokości zadania, by zadowolić moje gusta i wybredne pomysły. Polecam każdemu, kto szuka architekta wnętrz z duszą artysty i inżyniera w jednym ;)” Joanna Stokowiec
  • „Polecam w 100%, świetny duet – miłe, kompetentne, z super pomysłami i dużą wrażliwością:)) Super współpraca, mam nadzieję , że nie ostatnia! Do usłyszenia!” Ewa Piesio
  • „Współpraca z dziewczynami przebiegła świetnie. Wszystkie elementy, których oczekiwaliśmy zostały uwzględnione. Na każdym etapie współpracy prezentowały wiele wariantów do wyboru. Kiedy pojawiały się jakieś pytania lub wątpliwości – służyły radą i pomocą, przedstawiając wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Sam projekt piękny, spójny i bardzo przemyślany. W 100% spełniający oczekiwania. Serdecznie polecam! :)” Karolina Daniłowicz